Uniwersalna ładowarka samochodowa do laptopów 15-19V/70W + zestaw wymiennych adapterów
Kod produktu: 17967
Kod kreskowy: 4047443426642
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz raty i ciesz się zakupami już dziś.
Kup teraz, sprawdź produkt i zapłać za 30 dni.
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Koszty dostawy wybranego produktu
Pocztex Automat/Punkt (Żabka, Lewiatan, sklepy ABC) Darmowa
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie w Gliwicach
Dobierz odpowiedni akumulator
Zapytaj o produkt
Kod produktu: 17967
Kod kreskowy: 4047443426642
Dobierz odpowiedni akumulator
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie w Gliwicach
Opis
Specyfikacja:
- Uniwersalna ładowarka samochodowa do laptopów
- Uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopów
- Dodatkowe gniazdo USB do ładowania innych urządzeń
- Urządzenie zgodne z nową ecodyrektywą unijną
- Organizer – taśma do kabla umożliwia zwinięcie przewodu i zachowanie porządku
- Kompaktowy rozmiar – idealny w podróży
- Łączność: gniazdo samochodowe zapalniczki
- Maksymalna moc wyjściowa: 70 W
- Napięcie wyjściowe: 15 V/16 V/19 V
- Zakres napięcia wejściowego: 12-15 V
- Natężenie prądu: 4,50 A
- Rodzaj wtyczki: KFZ-Plug
- Długość kabla na wyjściu: 1,45 m
- Długość kabla na wejściu: 0,3 m
- Wymiary zasilacza: 10,2 x 5,6 x 1,7 cm
- Waga: 172,6 g
- Gwarancja: 24 miesiące
Hermes Plus jest autoryzowanym partnerem tej marki na terenie Polski.
Nowoczesny design oraz prosta forma
Ładowanie laptopa w samochodzie
Dodatkowe gniazdo USB
Dioda funkcyjna LED
Zestaw wymiennych adapterów
Wymiary adapterów:
- Stała wtyczka na kablu DC: 5.5 x 2.1 mm
- AH: 11.0 x 4.5 mm
- P: 5.5 x 2.5 mm
- T: 4.8 x 1.7 mm
- AG: 4.5 x 3.0 mm
- i: 4.0 x 1.7 mm
- AI: 4.0 x 1.35 mm
- AA: 3.0 x 1.00 mm
Darmowe adaptery Hama do notebooków
Zasilacze zgodne z nową ecodyrektywą unijną
1 kwietnia 2020 weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Nasze zasilacze spełniają wymogi tego projektu, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2.
Organizer kabla
W zestawie:
- Złącza do najpopularniejszych modeli laptopów
Opis
Specyfikacja:
- Natężenie prądu: 4,50 A
- Rodzaj wtyczki: KFZ-Plug
- Waga: 172,6 g
- Gwarancja: 24 miesiące
Dodatkowe gniazdo USB
Dioda funkcyjna LED
Zestaw wymiennych adapterów
Wymiary adapterów:
- AH: 11.0 x 4.5 mm
- P: 5.5 x 2.5 mm
- T: 4.8 x 1.7 mm
- AG: 4.5 x 3.0 mm
- i: 4.0 x 1.7 mm
- AI: 4.0 x 1.35 mm
- AA: 3.0 x 1.00 mm
Organizer kabla
W zestawie:
Polecane produkty
Napięcie znamionowe: 51,2V
Nominalna pojemność: 5,12kWh
Hit303 kupionych w 30 dni ⓘ Dane obejmują sprzedaż ze wszystkich kanałów w ostatnich 30 dniach
Typ: Akumulator AGM
Napięcie nominalne: 12V
Pojemność nominalna: 20Ah
Moc chwilowa: 1800VA
Moc ciągła: 2600W
Napięcie akumulatorów: 24V
Moc chwilowa: 1800VA
Moc ciągła: 2600W
Pojemność akumulatora: 100Ah
Zestaw: zasilacz + 2 x akumulator
Popularny22 kupionych w 30 dni ⓘ Dane obejmują sprzedaż ze wszystkich kanałów w ostatnich 30 dniach
Moc chwilowa: 800VA
Moc ciągła: 500W
Pojemność akumulatora: 100Ah
Zestaw: zasilacz + akumulator
Hit471 kupionych w 30 dni ⓘ Dane obejmują sprzedaż ze wszystkich kanałów w ostatnich 30 dniach
Typ: Akumulator AGM
Napięcie nominalne: 12V
Pojemność nominalna: 100Ah
Popularny16 kupionych w 30 dni ⓘ Dane obejmują sprzedaż ze wszystkich kanałów w ostatnich 30 dniach
Prąd ładowania: 6A
Obsługuję: STD, AGM, GEL
Napięcie akumulatorów: 12V